TOTO BARDEJOV EŠTE NEZAŽIL ♥️

Predstavte si moderný priestor, kde môžete aktívne tráviť čas so svojou rodinou a dopriať svojim deťom neopakovateľné zážitky. Útulný a štýlový interiér s akváriom plným rozkošných medúziek. Profesionálny a individuálny prístup a jedinečné metódy výučby. Novovybudovaný bazén so slanou vodou, a k tomu infra sauna či detský kútik a bistro, kde si môžete vychutnať voňavú kávu, ale aj rôzne slané a sladké snacky.

Už nemusíte hľadať! Toto všetko máte na skok – v Bardejovskej zábave už začiatkom roka 2023.

MEDÚZA centrum je priestor pre celú rodinu, ktorý je nie len o plávaní, ale o radosti z pohybu. Našim hlavným poslaním je naučiť detičky plávať, a však pripravujeme aj ďalšiu sálu, kde počas roka 2023 budú prebiehať kurzy tanca pre malých a veľkých a iné pohybové aktivity.

Pozrite si naše vizualizácie. 

Plávanie je naša celoživotná láska. Naša hlavná inštruktorka Michaela sa mu venuje od malička a veľmi sa teší na všetky menšie aj väčšie deti na kurzoch plávania.

Práve do Bardejova prináša metodiku výučby podľa Evy Kiedroňovej a pravidelne sa vzdeláva v oblasti trénerstva a plaveckého inštruktora, takže máte záruku, že vám prinášame len tie najmodernejšie metódy výučby.

A nezabúdame ani na rodičov 😉. Kým sú vaše deti na kurze, vy si môžete posedieť v našom bistre pri chutnej káve či lahodnom fresh džúse s výhľadom priamo na bazén. Ak potrebujete ešte vybaviť pár e-mailov, či dokončiť prezentáciu pre šéfa, samozrejme je vám k dispozícii bezplatné wi-fi pripojenie.

Tak ako, ste pripravení? My áno, užijeme si spolu zábavu na Bardejovskej zábave 🤗.

A nezabudnite nás sledovať na našom Facebooku a Instagrame.

 

Mohlo by Vás zaujímať

EVA KIEDROŇOVÁ v BARDEJOVE !

Eva Kiedroňová je autorkou unikátnej metódy starostlivosti o deti a rozvoj  kojencov v súlade  s ich psychomotorickým vývojom. Nie je len teoretickou odborníčkou, ale aj aktívnou praktičkou, ktorá pracuje s rodičmi

Čítať viac »