O nás

Medúza - radosť z pohybu

Sme tu pre vás – nové rodinné centrum MEDÚZA v Bardejove.

Prečo Medúza? Medúza je krásny a jedinečný morský živočích, ktorý má dokonalé, ladné pohyby. Spojenie týchto vlastností vám prinášame v novom rodinnom centre v Bardejove. 

Moderné priestory, bazén so slanou vodou, tanečná sála, či oddych pri kávičke, to všetko si môžete vychutnať v kruhu najbližších. Prinášame aktivity pre všetky vekové kategórie. 

Záleží nám na detailoch a práve pre to budeme spúšťať
aktivity postupne, aby sme sa Vám mohli venovať naplno a zabezpečili vašu
100% spokojnosť v jednotlivých oblastiach.

Už od začiatku sa môžete tešiť na tieto aktivity:

Spomínanú ladnosť pohybov medúzy by sme postupne chceli preniesť z vodného prostredia na náš tanečný parket. Čoskoro teda pribudnú k plaveckým kurzom aj hodiny tanca, či lekcie rôznych pohybových aktivít, na ktoré sa môžu tešiť nielen naši najmenší ale aj dospelí.

Naším cieľom je dosiahnuť, aby ste sa v Medúza centre cítili spokojne, uvoľnene, zabavili sa a hlavne sa niečo nové naučili.

 

Tešíme sa na vás. 

Ako to u nás vyzerá?

Náš tím

Silvia

Bistro & recepcia

Ahojte !

Som človek zodpovedný za chod a organizáciu celej prevádzky, na prvom mieste je u mňa spokojnosť Vás a Vašich detičiek. Môžete sa na mňa obrátiť s akoukoľvek požiadavkou. Zabezpečím aj nemožné a urobím všetko pre to, aby ste sa u nás cítili príjemne a hlavne ako doma.

Celý môj život je o plnení si vlastných snov a Medúza centrum je jedným z nich. Budem neskutočne rada, ak budem súčasťou napĺňania snov Vašich detí a budem zažívať Vašu spokojnosť. To bude moja najväčšia odmena.

Svoje manažérske a organizačné schopnosti som nadobudla pri realizácii viacerých významných projektov v Bratislave. Medzi ne patrí aj jedno z najobľúbenejších bratislavských rodinných centier, ktoré som mala tú česť vybudovať, otvoriť a riadiť. Teším sa, že svoje skúsenosti môžem priniesť aj do Bardejova.

Teším sa na Vás.

Michaela

Plávanie & tanec

 

Vždy som cítila, že raz budem pracovať s deťmi. Som vďačná, že sa mi to splnilo. Vidieť radosť v očiach detičiek a to nadšenie z ich pokrokov ma naozaj napĺňa. Práca s ľuďmi nie je jednoduchá, každý sme predsa iný, no vďaka tomu je každý môj pracovný deň jedinečný.

Svoje trénerské skúsenosti som nadobudla v najobľúbenejších bratislavských plaveckých školách pre deti. Absolvovala som kurz Inštruktora plávania kojencov, batoliat a detí predškolského veku podľa metodiky Evy Kiedroňovej a som Inštruktorkou plávania I. kvalifikačného stupňa.

Pohyb je mojou vášňou od malička, čoho dôkazom je aj moja láska k tancu, ktorému sa venujem od 6 rokov. Tanec mi vždy zlepší náladu, pomôže mi vyčistiť si hlavu a vytiahne ma z reality bežných dní, čo rada doprajem svojim klientom ako trénerka tanca. Milujem, keď dokážem rozhýbať ľudí a vyčariť im úsmev na tvári.

Bude mi veľkým potešením stretnúť sa s vami na mojich lekciách.

Veronika

Bodypump

Moja láska k športu prepukla už v ranom detstve. Začalo to tancom, neskôr si ma získali bojové športy ako MMA a box, v ktorom som súťažne reprezentovala Košický boxerský klub. Vďaka boxu som sa dostala k fitness a táto vášeň pretrváva u mňa dodnes. Som vicemajsterka Slovenska pod hlavičkou IFBB v kategórii Body Fitness a úspešná reprezentantka Slovenska na majstrovstvách sveta a Európy v kategórii Bikini Fitness.

Moje viac ako 10 ročné praktické skúsenosti v oblasti trénerstva sú podložené aj teoretickými znalosťami, ktoré som nadobudla na vysokej škole UTVŠ UPJŠ v Košiciach (Ústav telesnej výchovy a športu na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika). Rada posúvam svoje hranice ďalej o čom svedčia aj moje certifikáty ako BODYPUMP (Les Mills), Gravid Jóga, Popôrodné cvičenia a pod.

Som trénerkou so zameraním najmä na ženskú klientelu, ako napríklad tehotné ženy, či ženy po pôrode. Rada pomôžem každej mamičke vrátiť sa späť do formy ešte počas materskej dovolenky.
Sama som si prešla troma tehotenstvami, preto viem ako sa chová ženské telo pred, počas a po tehotenstve a aké je to v skutočnosti náročné, ale krásne obdobie života.

Sme tu pre vás, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie.