O nás

Medúza - radosť z pohybu

Sme tu pre vás – nové rodinné centrum MEDÚZA v Bardejove.

Prečo Medúza? Medúza je krásny a jedinečný morský živočích, ktorý má dokonalé, ladné pohyby. Spojenie týchto vlastností vám prinášame v novom rodinnom centre v Bardejove. 

Moderné priestory, bazén so slanou vodou, tanečná sála, či oddych pri kávičke, to všetko si môžete vychutnať v kruhu najbližších. Prinášame aktivity pre všetky vekové kategórie. 

Záleží nám na detailoch a práve pre to budeme spúšťať
aktivity postupne, aby sme sa Vám mohli venovať naplno a zabezpečili vašu
100% spokojnosť v jednotlivých oblastiach.

Už od začiatku sa môžete tešiť na tieto aktivity:

Spomínanú ladnosť pohybov medúzy by sme postupne chceli preniesť z vodného prostredia na náš tanečný parket. Čoskoro teda pribudnú k plaveckým kurzom aj hodiny tanca, či lekcie rôznych pohybových aktivít, na ktoré sa môžu tešiť nielen naši najmenší ale aj dospelí.

Naším cieľom je dosiahnuť, aby ste sa v Medúza centre cítili spokojne, uvoľnene, zabavili sa a hlavne sa niečo nové naučili.

 

Tešíme sa na vás. 

Ako to u nás vyzerá?

Náš tím

Sme tu pre vás, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie.

Michaela Ruriková

Plávanie & tanec

 

Vždy som cítila, že raz budem pracovať s deťmi. Som vďačná, že sa mi to splnilo. Vidieť radosť v očiach detičiek a to nadšenie z ich pokrokov ma naozaj napĺňa. Práca s ľuďmi nie je jednoduchá, každý sme predsa iný, no vďaka tomu je každý môj pracovný deň jedinečný.

Svoje trénerské skúsenosti som nadobudla v najobľúbenejších bratislavských plaveckých školách pre deti. Absolvovala som kurz Inštruktora plávania kojencov, batoliat a detí predškolského veku podľa metodiky Evy Kiedroňovej a som Inštruktorkou plávania I. kvalifikačného stupňa.

Pohyb je mojou vášňou od malička, čoho dôkazom je aj moja láska k tancu, ktorému sa venujem od 6 rokov. Tanec mi vždy zlepší náladu, pomôže mi vyčistiť si hlavu a vytiahne ma z reality bežných dní, čo rada doprajem svojim klientom ako trénerka tanca. Milujem, keď dokážem rozhýbať ľudí a vyčariť im úsmev na tvári.

Bude mi veľkým potešením stretnúť sa s vami na mojich lekciách.

Silvia Lukáčeková

Bistro & recepcia

Ahojte !

Som človek zodpovedný za chod a organizáciu celej prevádzky, na prvom mieste je u mňa spokojnosť Vás a Vašich detičiek. Môžete sa na mňa obrátiť s akoukoľvek požiadavkou. Zabezpečím aj nemožné a urobím všetko pre to, aby ste sa u nás cítili príjemne a hlavne ako doma.

Celý môj život je o plnení si vlastných snov a Medúza centrum je jedným z nich. Budem neskutočne rada, ak budem súčasťou napĺňania snov Vašich detí a budem zažívať Vašu spokojnosť. To bude moja najväčšia odmena.

Svoje manažérske a organizačné schopnosti som nadobudla pri realizácii viacerých významných projektov v Bratislave. Medzi ne patrí aj jedno z najobľúbenejších bratislavských rodinných centier, ktoré som mala tú česť vybudovať, otvoriť a riadiť. Teším sa, že svoje skúsenosti môžem priniesť aj do Bardejova.

Teším sa na Vás.