Moja láska k športu prepukla už v ranom detstve. Začalo to tancom, neskôr si ma získali bojové športy ako MMA a box, v ktorom som súťažne reprezentovala Košický boxerský klub. Vďaka boxu som sa dostala k fitness a táto vášeň pretrváva u mňa dodnes. Som vicemajsterka Slovenska pod hlavičkou IFBB v kategórii Body Fitness a úspešná reprezentantka Slovenska na majstrovstvách sveta a Európy v kategórii Bikini Fitness.

Moje viac ako 10 ročné praktické skúsenosti v oblasti trénerstva sú podložené aj teoretickými znalosťami, ktoré som nadobudla na vysokej škole UTVŠ UPJŠ v Košiciach (Ústav telesnej výchovy a športu na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika). Rada posúvam svoje hranice ďalej o čom svedčia aj moje certifikáty ako BODYPUMP (Les Mills), Gravid Jóga, Popôrodné cvičenia a pod.

Som trénerkou so zameraním najmä na ženskú klientelu, ako napríklad tehotné ženy, či ženy po pôrode. Rada pomôžem každej mamičke vrátiť sa späť do formy ešte počas materskej dovolenky.
Sama som si prešla troma tehotenstvami, preto viem ako sa chová ženské telo pred, počas a po tehotenstve a aké je to v skutočnosti náročné, ale krásne obdobie života.